GİZLİLİK

redtoner.net müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş,telefon,e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
redtoner.net sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması sadece redtoner.net de bulunmaktadır.
redtoner.net üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, redtoner.net müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla redtoner.net iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


ÖDEME GÜVENLİĞİ

Ayrıca redtoner.net'de ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 256bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.
Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde redtoner.net veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görülmemekte vede tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin redtoner.net arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Sitemizde 256 Bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.
Saygılarımızla ;

www.redtoner.net
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-19.00 arası
Cumartesi : 08:00-19.00 arası
Her türlü sorunuz için:
info@redtoner.net veya 0 322 432 11 11 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.